TURNIEJ BRYDŻOWY Z OKAZJI 60 LECIA 🏆

turniejbrydz1
20 kwietnia odbył się Turniej Brydżowy Par o Puchar Dyrektora Szkoły z okazji 60-lecia Szkolnictwa Górniczego w Lubinie. Był to kolejny punkt obchodów naszego jubileuszu.
Tym razem zaprosiliśmy pasjonatów brydża sportowego do rywalizacji w Turnieju Par. Odzew był spory, co pozwoliło na przeprowadzenie profesjonalnych rozgrywek nad przebiegiem których czuwał sędzia brydżowy Pan Tomasz Baj.
W atmosferze niezapomnianych, sportowych emocji 38 osób zasiadło do karcianych rozgrywek wymagających logicznego i strategicznego myślenia oraz umiejętności współpracy w grupie.
Wśród zawodników znaleźli się nasi wspaniali emeryci: Jerzy Jankowski, Zdzisław Miedzianko, Franciszek Miazga, Andrzej Morawiecki. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli również brydżyści zrzeszeni w Domu Dziennego Pobytu Senior w Lubinie, zawodnicy z Wrocławskiego klubu NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław, absolwenci szkoły oraz mieszkańcy Lubina. Niezwykle miło było nam gościć najmłodszych zawodników, reprezentujących Klub Brydża Sportowego Miłkowice, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów w tej dyscyplinie.
Atmosfera turnieju była znakomita, zawodnicy fantastyczni, rywalizacja bardzo profesjonalna i na najwyższym sportowym poziomie.
Po rozegraniu wszystkich rozdań najlepsza okazała się para:
🥇Zbigniew Ciereszko i Jan Dawidowski, miejsce drugie 🥈 zajęła para Roman Wisłocki i Józef Brzuchalski, a miejsce trzecie🥉 para Franciszek Miazga i Wojciech Karliński.
Najlepsze pary otrzymały okazałe puchary ufundowane przez Powiat Lubiński . Nie zabrakło również upominków od naszego partnera KGHM to my oraz dyplomów i okolicznościowych znaczków 60-lecia.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne jubileuszowe wydarzenia.
Zapraszamy na relację 📷